Besi tremb vogëlushen: Ai momenti kur do me lujt në mënyrë të frikshme...budall komplet (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:20 01-08-2016 Besi tremb vogëlushen: Ai momenti kur do me lujt në mënyrë të frikshme...budall komplet (VIDEO)

Bes Kallaku çudit gjithmonë me mënyrën se si duket. Nga ‘skifter” ai është përpjekur të shndërrohet në një teze të dashur për mbesën e tij, por këtë herë ka dështuar.

I lyer me një buzkuq të ndezur, flokë të gjatë, me mustaqe dhe me zë të çjerrët e ka frikësuar vogëlushen.

“Ai momenti kur do me lujt me mbesën në mënyrën më të frikshme...Budall komplet” –shkruan Besi.

 

Ai momenti kur do me lujt me mbesen ne menyren me te frikshme... Budall komplet...

A video posted by bes kallaku (@bes_kallaku) on Aug 1, 2016 at 11:03am PDT

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.095996141433716
array(1) { ["section"]=> string(96) "besi-tremb-vogelushen-ai-momenti-kur-do-me-lujt-ne-menyre-te-frikshme-budall-komplet-video-48417" }