Besimi 13-vjeçar MAHNIT 'The voice of Germany', shihni reagimet (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:00 14-03-2018 Besimi 13-vjeçar MAHNIT 'The voice of Germany', shihni reagimet (VIDEO) Besim Karpuzi në “The voicy of Germany”

13-vjeçari shqiptar Besim Karpuzi ka mahnitur “The voice of Germany”, me zërin e tij. 

13-vjeçari nga Shala e Lipjanit, ka konkuruar në “The Voice Kids” në Gjermani, i cili me performancën e tij mori mjaft komente pozitive.

Zëri i të riut shqiptar u pëlqye shumë nga juria dhe publiku.

Shihni reagimet e tyre në videon e mëposhtme:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja ndryshimi i Lori Hoxhës dhe Ermal Mamaqit nga fëmijëria deri më tani
Floriana Garo bëhet nënë, zbulon emrin e vajzës (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.018420934677124
array(1) { ["section"]=> string(73) "besimi-13-vjecar-mahnit-the-voice-of-germany-shihni-reagimet-video-113220" }