Besojeni ose jo, këto atlete 'të lodhura' kushtojnë 1,500 euro (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:26 12-07-2018 Besojeni ose jo, këto atlete 'të lodhura' kushtojnë 1,500 euro (Foto)

Sa para do të paguanit për një palë atlete që duket sikur kanë 20 vjet që keqtrajtohen?

Mesa duket dikush është kujtuar dhe ka nisur t’i riparojë duke përdorur...pjesë nga atlete të tjera dhe një sërë solucionesh ngjitëse, për t’i shitur më pas nga 1500 euro e sipër.

Margiela Fusion kushtojnë plot 1600 dollarë dhe janë tepër të famshme në SHBA pasi disa këngëtarë kanë zgjedhur t’i veshin. Ato prodhohen nga kompania pariziene e modës Maison Margiela.

sdfwegfweg3gt.jpg

wef2wgt34ghh.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: «  Vishet me të kuqe, Rita Ora ndez rrjetin (FOTO)
Valbona Selimllari bën veprimin e guximshëm, I RREZIKOHET jeta (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.015844106674194
array(1) { ["section"]=> string(71) "besojeni-ose-jo-keto-atlete-te-lodhura-kushtojne-1-500-euro-foto-127700" }