Beyonce e sëmurë, detyrohet të shtyjë turneun

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:11 06-09-2016 Beyonce e sëmurë, detyrohet të shtyjë turneun

Menjëherë pas festimit të ditëlindjes, Beyonce ka shtyrë turneun e saj “Formation” për arsye shëndetësore. Përfaqësuesit e këngëtares njoftojnë se turneu do rinisë sërish muajin tjetër.

Mësohet se “Mbretëresha Bee” është detyruar të marrë këtë vendim pas urdhërave të rrepta të mjekut, për të bërë një “pushim vokal”, pasi i janë lodhur kordat e zërit.

“Ne ndihemi të lehtësuar që Beyonce po trajtohet me prioritet të lartë… jemi të sigurt se pak pushim dhe relaksim do ta ndihmojnë atë me tendosjen lokale”- njoftojnë përfaqësuesit e këngëtares.

Të kaluara Beyonce!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033285856246948
array(1) { ["section"]=> string(50) "beyonce-e-semure-detyrohet-te-shtyje-turneun-52059" }