Beyonce fiton thuajse të gjitha çmimet e MTV, këngëtarja shqiptare e pashpresë: Jemi 200 vjet larg saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:35 29-08-2016 Beyonce fiton thuajse të gjitha çmimet e MTV, këngëtarja shqiptare e pashpresë: Jemi 200 vjet larg saj

Ylli i muzikës botërore Beyonce, ka fituar thuajse të gjitha çmimet e MTV Music Awards.

Një gjë e tillë ka ngjallur mjaft reagime ndërsa ka lënë vend edhe për reflektim. Si në rastin e këngëtares shqiptare, rokieres Orgesa Zaimi .

“Art, revolucion, futurizem, feminizem, avantguard... Më duket sikur jemi 200 vjet larg saj dhe asaj çfarë ajo përfaqëson”, shkruan hapur këngëtarja.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vëllai i Sarës tepër kurioz për bebin, e motra nuk nguron ta ndajë me të gjithë pyetjen e tij
Armina Mevlani s'e fsheh fare dhe tregon sekretin më të madh në fytyrën e saj, vetëm me një foto »
Article Logic
Execution time: 0.022461175918579
array(1) { ["section"]=> string(106) "beyonce-fiton-thuajse-te-gjitha-cmimet-e-mtv-kengetarja-shqiptare-e-pashprese-jemi-200-vjet-larg-saj-51185" }