Beyonce thyen heshtjen, flet pas ‘tradhëtisë’ së Jay Z

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:41 28-04-2016 Beyonce thyen heshtjen, flet pas ‘tradhëtisë’ së Jay Z

Diva e muzikës Beyonce i ka lënë të gjithë pa fjalë mbrëmjen e kaluar në Miami gjatë turneut botëror “Formation” duke bër një dedikim për bashkëshortin e saj Jay Z pas spekulimeve se ai e ka tradhtuar.

Ajo  shprehu përkushtim ndaj të shoqit, Jay Z duke i bërë atij një dedikim: “Ia dedikoj këngën ‘Halo’ bashkëshortit tim të bukur. Të dua shumë” ka thënë Beyonce.

Pas lançimit të albumit  të saj të fundit “Lemonade” të këngëtares u përfol se Jay Z e ka tradhëtuar atë më Rita Orën, por kjo e fundit i ka mohuar akuzat për një veprim të tillë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Blero dhe Teuta bëhen bashkë për ditëlindjen e vajzës
Top-Channel vjen me program të ri, fillon në shtator »
Article Logic
Execution time: 0.02479100227356
array(1) { ["section"]=> string(57) "beyonce-thyen-heshtjen-flet-pas-tradhetise-se-jay-z-38934" }