Beyonce ‘thyen’ rrjetet sociale, fotoja e saj mbledh miliona pëlqime (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:29 02-02-2017 Beyonce ‘thyen’ rrjetet sociale, fotoja e saj mbledh miliona pëlqime (Foto)

Diva e muzikës botërore Beyonce ka ‘thyer’ rrjetet sociale me foton e fundit që ka publikuar.

Këngëtarja është në pritje të fëmijës së dytë dhe fotoja e publikuar rreth 24 orë më parë ka marrë mbi 7 milionë pëlqime duke thyer kështu edhe rekordet që mbante ‘Mbretëresha e Instagramit’, Selena Gomez.

Beyonce do të behët nënë për herë të dytë, këtë  herë ylli i muzikës pop, do të sjellë në jëtë binjakë.

“Ne do të donim të ndanim me ju dashurinë dhe lumturinë tonë. Jemi të bekuar dy here. Ne jemi mirënjohës që familja jonë do të rritet me dy dhe ju falënderojmë për urimet tuaja” shkruan Beyonce.

beyonce3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066878795623779
array(1) { ["section"]=> string(76) "beyonce-thyen-rrjetet-sociale-fotoja-e-saj-mbledh-miliona-pelqime-foto-67485" }