Big Brother 8, largohet nga shtëpia Kreshniku

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:57 22-03-2015 Big Brother 8, largohet nga shtëpia Kreshniku

Big Brother Albania 8 është në fokus të fansave jo vetëm për formatin e tij reality show, por edhe për surprizat që ky show kishte rezervuar natën e mbrëmshme.

Vetëm nata e së shtunës mund t’i jepte fund pyetjes së javës së kaluar nëse Mimoza Ahmeti do të ishte sërish në karriken e opinionistes. Është gazetarja Mira Kazhani, e cila do të shoqërojë netët e të shtunave moderatorin Ledion Liço me opinionet e saj. Surpriza e vitit të këtij show ishte loja në çift, gjë që u kuptua se edhe eleminimi do të ishte në çift. Por, Big Brother ka ndryshuar rregullin e lojës dhe i eleminuari i radhës ishte vetëm Kreshniku, pa partnerin e tij në lojë Stilianin. Ndërkohë, Stiliani po qëndron i fshehur nga banorët e shtëpisë duke i bërë ata të mendojnë që ky rregull është ende fuqi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019254922866821
array(1) { ["section"]=> string(49) "big-brother-8-largohet-nga-shtepia-kreshniku-6605" }