Bind Arsenal, Granit Xhaka shënon supergol në minutat e fundit (Video)

Publikuar tek: sport, më 18:23 17-09-2016

Arsenal ka arritur të fitojë ditën e sotme me rezultatin 4-1 kundër Hall.

Sulmuesi Sançez shënoi dy gola në këtë takim, por humbi edhe një 11 metërsh.

Në fraksion të dytë të lojës u hodh në fuhë edhe Granit Xhaka I cili në minutat e fundit të takimit arriti të gjente golin.

Xhaka shënoi  golin e parë me skuadrën e Arsenalit nga një distancë prej 30 metrash duke shmangur portierin kundërshtar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shi i rrëmbyeshëm në Tiranë, rrezikohet ndeshja në "Selman Stërmasi"
Barazim spektakolar, Tirana e Kukësi ndezin ‘Selman Stërmasin’ mes shiut dhe stuhisë »
Article Logic
Execution time: 0.022166967391968
array(1) { ["section"]=> string(67) "bind-arsenal-granit-xhaka-shenon-supergol-ne-minutat-e-fundit-53246" }