Biondja e teatrit në plazh. Olta e dobësuar?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:49 09-07-2016 Biondja e teatrit në plazh. Olta e dobësuar?

Pushimet kanë nisur me herët për aktoren, Olta Gixhari. Ajo është fotografuar në Dhërmi teksa shijonte pushimet në plazh. Në krahasim me një vit më parë, Olta duket pakës më elegante. Ndoshta është dhe efekti bikinit të zi me portokalli.  

krahasimi_olta.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014961004257202
array(1) { ["section"]=> string(48) "biondja-e-teatrit-ne-plazh-olta-e-dobesuar-46017" }