Birra, muzikë dhe mish, zbulohet foto se si po e kalojnë fundjavën 5 deputetët e PS-së (FOTO+EMRA)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:34 14-10-2017 Birra, muzikë dhe mish, zbulohet foto se si po e kalojnë fundjavën 5 deputetët e PS-së (FOTO+EMRA)

Pas një jave të ngjeshur paralamentare, fundjava i ka gjetur përsëri bashkë deputetët e PS, por këtë herë shumë ndryshe.

5 deputetët e PS-së, Taulant Balla, Pjerin Ndreu, Rakip Suli, Ervin Bushati dhe Paulin Stërkaj mbrëmjen e sotme kanë zgjedhur që të heqin kollaren e deputetit dhe kanë dalë të shijojnë nga një pije.

Në foto të pesë deputetët bashkë me një mikun e tyre shfaqen duke konsumuar nga një birrë dhe mjaft të gëzuar.

Ambienti ku është realizuar foto duket një mjedis tejet festiv dhe me muzikë dhe tregon që të pesë deputetët po e shijojnë kohën e kaluar bashkë. 

Screenshot_32.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028191804885864
array(1) { ["section"]=> string(100) "birra-muzike-dhe-mish-zbulohet-foto-se-si-po-e-kalojne-fundjaven-5-deputetet-e-ps-se-foto-emra-95916" }