Biseda e pazakontë dhe private, Rozana Radi pyet doktorin për numrin e gjoksit. Ja përgjigjia e tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:53 03-06-2016 Biseda e pazakontë dhe private, Rozana Radi pyet doktorin për numrin e gjoksit. Ja përgjigjia e tij

Këngëtarja Rozana Radi ka zhvilluar një bisedë që nuk të ndodh ta lexosh shpesh nëpër rrjetet sociale.

Ajo ka shkëmbyer mesazhe me doktorin që është kujdesur për operacionin e gjoksit të saj, pasi siç dihet tashmë, Rozi ka bërë një ndërhyrje estetike duke e zmadhuar atë.

Mesazhet janë publikuar nga vetë doktori i klinikës.

“Doktor, përshëndetje! Unë dua të lirohem nga protezat e gjoksit. Vetëm kam një dilemë. Çfarë numri i kam patur përpara se të vendosja protezat.

Dhe përgjigjia e doktorit  është kjo:

“Përshëndetje Rozi. Po pyes një fallxhore e të kthej përgjigje. Kur nuk e di ti, nga ta gjej unë?!”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030462026596069
array(1) { ["section"]=> string(103) "biseda-e-pazakonte-dhe-private-rozana-radi-pyet-doktorin-per-numrin-e-gjoksit-ja-pergjigjia-e-tij-42332" }