Biseda erotike e Salianjit me Grida Dumën, vjen reagimi i parë nga PD: Skandal, aktorët të reagojnë! (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 11:30 13-02-2018 Biseda erotike e Salianjit me Grida Dumën, vjen reagimi i parë nga PD: Skandal, aktorët të reagojnë! (VIDEO)

Pas zbardhjes së bisedës me nota erotike mes dy deputetëve të PD, Grida Duma dhe Ervin Salianji vjen edhe reagimi i parë nga radhët e Partisë Demokratike.

Përmes një statusi në rrjetet sociale, ish-deputeti i PD, Arben Ristani ka reaguar lidhur me videon që ka shkaktuar tërmet në mediat shqiptare që prej ditës së djeshme.

Sipas citynews që publikoi fillimisht bisedën me përmbajtje erotike dhe fjalë banale, pjesë e kësaj bisede janë deputetët Ervin Salianji dhe Grida Duma.

Ndërkohë, ish-deputeti Ristani e cilëson këtë bisedë skandaloze dhe kërkon nga aktorët që të reagojnë për të sqaruar këtë rast.

arben_ristani.jpg

 

 

“Skandaloze nese eshte e vertete, akoma me teper nese eshte e stisur. Nisur nga kjo bindje dhe kjo optike, ftoj aktoret dhe faktoret e kesaj ngjarje te ushtrojne te drejten e tyre ligjore ne funksion te zbardhjes se te vertetes”, shkruan Ristani.

Mëposhtë, ju sjellim videon me bisedën e zbardhur mes dy deputetëve.

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zyrtarja e lartë e BE ua "plas keq" deputetëve shqiptarë: Tani e kuptoj pse vetëm ziheni në televizion
Mesazhet erotike të Salianjit me Dumën, reagon funksionari i ri i PD: Është e lehtë të heshtim por ndjej se s’duhet heshtur »
Article Logic
Execution time: 0.0047829151153564
array(1) { ["section"]=> string(109) "biseda-erotike-e-salianjit-me-grida-dumen-vjen-reagimi-i-pare-nga-pd-skandal-aktoret-te-reagojne-video-110090" }