“Bisedat intime të Bashës në shtrat, o zemër pse vuan”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:13 26-04-2017 “Bisedat intime të Bashës në shtrat, o zemër pse vuan”

Pak humor në këto momente delikate të politikës shqiptare nga gazetari Blendi Mane. Gazetari e ka ironizuar situatën politike në vend me anë të një postimi në facebook, duke postuar një foto gazmore.

Në foton e tij shihet një çift në shtrat, të cilët mesa duket janë zemëruar më njëri tjetrin dhe po mendonjë. Gruaja dyshon se i shoqi e trradhëton për shkak se po tregohet indiferent ndaj saj ndërsa burri në hall po mendon për qeverinë teknike. Nisur nga përshkrimi i Manes kuptohet se personi në shtrat duhet të jetë Basha.

Më tej gazetari e ka mbështetur foton e tij me shkrimin e mëposhtën: “O zemër pse vuan? Teksti Lul Basha, muzika Edi Rama, orkestrimi Ilir Meta, dirigjent Donald Lu, keorografia Romana Vllahutin, kendon korri i 2 milione e 800 mije shqiptareve...!”

sdsdsdsdsdsds.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « S’përmbahet Berisha, publikon një foto dhe ngjall reagime masive: Ruani fëmijët nga Rama!
“Angela Merkel një lavire bulevardi, shqiptar mendjen e ke ne mes të bythës” »
Article Logic
Execution time: 0.0043010711669922
array(1) { ["section"]=> string(57) "bisedat-intime-te-bashes-ne-shtrat-o-zemer-pse-vuan-76536" }