Bixhoz me milionat e vjedhura? Gazetari s’përmbahet ndaj deputetit: "Kanceri në fyt, mishi tu pritet copa-copa e tu hidhet qenve…"

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:21 20-07-2017 Bixhoz me milionat e vjedhura? Gazetari s’përmbahet ndaj deputetit:

Pas qarkullimit të disa fotove gjatë ditëve të fundit, ku deputeti demokrat Astrit Patozi shfaqet në një kazino ulur në një nga tavolinat e lojërave të fatit reagimet kanë qenë të shumta.

Mes tyre reagon edhe gazetari Edison Ypi, i cili nuk tregohet aspak i përmbajtur me ato çka shkruan për Patozi, sipas të cilit luan paratë e vjedhura me miliona.  

“Disa legena, disa bastarda, disa muta, kanë luajtur bixhoz me milionat e vjedhura që do duhej të përdoreshin edhe për rehabilitimin e të pushkatuarve, të varurve në litar, të vrarëve në kufi, vuajtjeve nëpër internime dhe burgje.
Kanceri në fyt, në mushkri, në stomak, në tru, në prostatë, atyre dhe fëmijve të tyre drogaxhinj, rrugaçë, kurva. Tu pritet mishi copa-copa. Kockat tu bluhen në një mulli. Të hidhen të gjithë në një tigan të madh për ti skuqur ose në një kazan të valuar për ti zjerë. Mishi tu hidhet qënve”, shkruan Ypi. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023603916168213
array(1) { ["section"]=> string(130) "bixhoz-me-milionat-e-vjedhura-gazetari-s-permbahet-ndaj-deputetit-kanceri-ne-fyt-mishi-tu-pritet-copa-copa-e-tu-hidhet-qenve-86754" }