Biznesmeni dhe politikani i njohur shqiptar për të birin: Sot e kalove testin e burrërisë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:29 06-03-2017 Biznesmeni dhe politikani i njohur shqiptar për të birin: Sot e kalove testin e burrërisë

“Sot Diari e kaloi testin e burrërisë”. Kështu shkruan biznesmeni dhe politikani i njohur shqipat Behgjet Pacolli.

Dhe ç’është ky test burrërie do pyesni ju?! Djali i biznesmenit është bërë synet...

“Sot Diari e kaloi "testin e burrërisë" Urime synetia i dashuri im. Të priftë e mbara së bashku më të gjithë fëmijët e botës”, shkruan Pacolli ndërsa pub likon këtë foto.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029449939727783
array(1) { ["section"]=> string(94) "biznesmeni-dhe-politikani-i-njohur-shqiptar-per-te-birin-sot-e-kalove-testin-e-burrerise-70972" }