Biznesmeni ka një mesazh për ministrin e Financave: Krruji vëlla krruji…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:17 07-07-2016 Biznesmeni ka një mesazh për ministrin e Financave: Krruji vëlla krruji…

Fotot që qarkullojnë që prej ditës së djeshme, kanë nxitur shumë personazhe publike të komentojnë.

Është dashur një miqësore në futboll mes qeverisë dhe ambasadorëve, për të plasur gallata.

Sot pronari i një biznesi të vogël Arbër Çepani, ka një mesazh të thjeshtë për Arben Ahmetajn.

Ja çfarë shkruan preciz Çepani që nuk rri asnjëherë gojëkyçur për zhvillimet në Shqipëri:

 

''Krruji vëlla krruji....se për këtë ditë ke punu... Pasi i zgjidhe gjithë hallet e financave globale si çakalli Vuoll Stritit.....tani t'ka mbet vetëm dyshimi t'krrush t'majtën apo t'djathtën!''

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027658939361572
array(1) { ["section"]=> string(76) "biznesmeni-ka-nje-mesazh-per-ministrin-e-financave-krruji-vella-krruji-45832" }