Biznesmeni shqiptar kapet me kokainë

Publikuar tek: rajon, më 20:54 07-08-2018 Biznesmeni shqiptar kapet me kokainë

Një shqiptar në Itali është arrestuar për posedim dhe shpërndarje të lëndëve narkotike.

Sipas mediave italiane, bëhet fjalë për shtetasin Aleksandër Zotaj, ish pronar i një salloni bukurie dhe ortak në këtë biznes në qytetin e Riminit.

Zotaj u kap me kokainë të pastër 90%, të cilën e mbante në makinën e tij të parkuar. Gjykata në Itali ka pranuar gjykim të shkurtuar për shqiptarin pasi ka pranuar krimin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Korrigjimi i kufijve”, LDK çon në Gjykatën Kushtetuese idenë e Hashim Thaçit
Çështja e kufijve, reagon DASH: Kosova dhe Serbia të shmangë retorikën negative »
Article Logic
Execution time: 0.019919872283936
array(1) { ["section"]=> string(43) "biznesmeni-shqiptar-kapet-me-kokaine-130452" }