Biznesmeni tall keq dy moderatorët e njohur: Seks me Ermalin, shiko kush ia luan Luanës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 00:53 14-01-2018 Biznesmeni tall keq dy moderatorët e njohur: Seks me Ermalin, shiko kush ia luan Luanës

E shtuna në ekranet shqiptare nxjerr në pah një rivalitet të ashpër mes dy ekraneve kryesore në vend, Top Channel dhe Klan.

Nga njëra anë është Luana Vjollca me “Shiko kush Luan” dhe në tjetrën Ermal Mamaqi me “Xing me Ermalin”.

Këto dy programe janë shumë të ndjekur, por kanë krijuar edhe shumë antipati për një pjesë të teleshikuesve.

Një nga ata është edhe biznesmeni i njohur Altin Bamllari. Në një postim në rrjetet sociale ai nuk i kursen ironite dhe talljet për të dy moderatorët Ermal Mamaqi dhe Luana Vjollca.

Më poshte postimi i plotë:

Screenshot_46.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zyrtarja e LSI 'shpërthen' kundër Ramës: Larg duart e gojën tënde të ndyrë nga njerëzit e LSI, ti njeri i droguar dhe i orgjive
Apeli i Shefit të Krimeve, reagon Ergys Mertiri: Si Komisar Katani…Bajat (E PLOTË) »
Article Logic
Execution time: 0.01978611946106
array(1) { ["section"]=> string(92) "biznesmeni-tall-keq-dy-moderatoret-e-njohur-seks-me-ermalin-shiko-kush-ia-luan-luanes-106483" }