Biznesmenia sjell FOTOT e Berishës dhe gruas së tij nga bazilika e Shën Pjetrit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:37 04-09-2016 Biznesmenia sjell FOTOT e Berishës dhe gruas së tij nga bazilika e Shën Pjetrit

Biznesmenia e njohur shqiptare Diella Anna Preka publikon fotot e ish kryeministrit Sali Berisha dhe bashkëshortes së tij Liri Berisha nga bazilika e Shën Pjetrit.

Berisha nuk ka munguar në këtë ceremoni të veçantë ku është shoqëruar gjatë gjithë kohës nga zonja Liri.

Kjo e fundit është ndalur të bisedojë pak edhe me biznesmenin-politikan nga Kosova Behgjet Pacolli i cili ka qenë gjithashtu i pranishëm në koncertin e hynit të Nënë Terezës ditën e djeshme.

Nënë Tereza është shpallur sot shenjtore në një ceremoni të drejtuar nga Ati i Shenjtë Papa Françesku.

biz1.jpg

bizn2.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13199496269226
array(1) { ["section"]=> string(85) "biznesmenia-sjell-fotot-e-berishes-dhe-gruas-se-tij-nga-bazilika-e-shen-pjetrit-51833" }