Bjordi godet në shenjë me të dashurat, e reja një yll (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:20 14-04-2016 Bjordi godet në shenjë me të dashurat, e reja një yll (FOTOT) Majtas Bjordi me Adelën, djathtas Bjordi me Jonën

Bjordi, pjesëmarrësi i famshëm i ‘’Big Brother Albania’’, që theu tabutë, duke krijuar një lidhje me konkurrenten tjetër, Adelën e cila la pas një fejesë, duket se ka me të vërtetë shije në zgjedhjen e të dashurave.

Pas shumë kohësh lidhje me Adelën, ai u nda, por e dashura e re, ashtu si dhe Adela është një yll.

Quhet Jona Spahiu dhe po jetojnë fuqishëm lidhjen e tyre. Shpesh shihen në udhëtime anë e mbanë botës.

‘’Dashuria ndjehet në ajër’’, janë shpesh komentet e të dashurës së Bjordit të pashëm, në fotot me të.

{gallery}bjordi{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14530992507935
array(1) { ["section"]=> string(64) "bjordi-godet-ne-shenje-me-te-dashurat-e-reja-nje-yll-fotot-37652" }