Bledi Çuçi bëhet kapiten i Qeverisë “Rama”, Saimir Tahirit i harrojnë emrin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:15 06-07-2016 Bledi Çuçi bëhet kapiten i Qeverisë “Rama”, Saimir Tahirit i harrojnë emrin

Qeveria Shqiptare ka zhvilluar sot një ndeshje futbollit kundër diplomatëve të huaj në stadiumin “Selman Stërmasi” në kryeqytet.

Kapiten i Qeverisë “Rama” ishte ministri për Çështjet Vendore, Bledi Çuçi, ndërsa në ekip bënin pjesë ministrat Saimir Tahiri, Blendi Klosi, Arben Ahmetaj dhe Edmond Haxhinasto, deputeti Eduard Shalsi, kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj dhe socialisti Besnik Bare.

Një detaj interesant ishte se ministrit të Brendshëm, Saimir Tahirit, organizuesit kishin harruar t’i vendosnin emrin në fanellë, çka nuk kishte ndodhur me të pranishmit e tjerë. 

Ndeshja përfundoi me rezultatin 3-3 dhe golat për qeverinë janë shënuar nga Tahiri, Shalsi dhe kapiteni Çuçi.

13608131_10154930497178765_1599018512_n.jpg

13633395_10154930503048765_185420497_o.jpg

13621742_10154930503058765_477338081_o.jpg

 

Screenshot_8.jpg

Screenshot_7.jpg

Screenshot_6.jpg

Screenshot_4.jpg

Screenshot_5.jpg

Screenshot_3.jpg

13625268_10154930504363765_130841873_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068399906158447
array(1) { ["section"]=> string(78) "bledi-cuci-behet-kapiten-i-qeverise-rama-saimir-tahirit-i-harrojne-emrin-45758" }