Bledi Mane: Pas shkrimit për Ledion Liçon, jam kërcënuar me vdekje

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:54 16-01-2016

Gazetari Bledi Mane ka deklaruar  në emisionin “Oktapod” në Vizion Plus se është kërcënuar me jetë, pas shkrimit që bëri kundër moderatorit Ledion Liços, për mospagim të faturave të energjisë në shtëpinë e prindërve të tij.

Mane theksoi se për disa kohë nuk hipte as në autobus, për shkak të presioneve, që sipas tij ishin të shumta në rrjetet sociale.

Gazetari ka theksuar se shkrimi i tij nuk kishte të bënte me krahinën por me vetë Ledionin dhe fenomenin. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025471925735474
array(1) { ["section"]=> string(70) "bledi-mane-pas-shkrimit-per-ledion-licon-jam-kercenuar-me-vdekje-30180" }