Blendi Fevziu boton librin e ri, trajton një çështje të madhe

Publikuar tek: kulture-art, më 22:04 05-11-2016 Blendi Fevziu boton librin e ri, trajton një çështje të madhe

Gazetari Blendi Fevziu ka botuar librin e tij më të ri “Pushteti: Magjia, makthet dhe fundi i tij”.

Fevziu ka bërë të ditur se libri do të jetë javën e ardhshme në duart e lexuesve shqiptare, të cilët mund ta gjejnë te Panairi i Librit.

“Për të gjithë ata që e kanë njohur dhe lakmuar pushtetin. Për gjithë ata që e kanë pasur dhe e kanë humbur. Për gjithë ata që e shohin nga brenda dhe nga jashtë. Pushteti, një nga joshjet më të mëdha të njerëzimit dhe gjithë drama që sjell ai. Javën e ardhshme në Panairin e Librit botimi im më i fundit”, shprehet gazetari.

Blendi Fevziu është autor i disa librave dhe më i suksesshi ka qenë ai për Enver Hoxhën.

Screenshot_19.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Një qytet i tërë në Shqipëri shpallet Qendër e mbrojtur Historike
Çipajt, nga i ati isopolifonist i madh te i biri drejtor policie: Të gjithë me polifoninë (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.018731832504272
array(1) { ["section"]=> string(66) "blendi-fevziu-boton-librin-e-ri-trajton-nje-ceshtje-te-madhe-58538" }