Blendi Fevziu e thotë publikisht: Bashkëshortja nuk ka qenë dashuria ime e parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:40 10-08-2018 Blendi Fevziu e thotë publikisht: Bashkëshortja nuk ka qenë dashuria ime e parë

Blendi Fevziu është ndër moderatorët më të famshëm në Shqipëri, me një karrierë të gjatë televizive.

Daljet e tij publike ndiqen gjithmonë me interes, pasi është ndër gazetarët më të famshëm në vend.

Së fundmi ka tërhequr vëmendjen deklarata e tij në emisionin “Pushime on Top”.

Fezviu nuk tregon nëse është një person romantik, por tregoi se dashuria e parë nuk ka qenë bashkëshortja.

“Nuk ka qenë bashkëshortja ime dashuria e parë. Kam dashuruar në vit të dytë në gjimnaz, ndoshta dhe më përpara, por atë e mbaj mend” tha ai.

Fevziu u ndal edhe tek një pasion pa të cilin duket se nuk bën dot, udhëtimet. “Kam udhëtuar në 102 vende të botes. Kam mbresa te pashlyeshme nga këto udhëtime. Janë eksperienca të jashtëzakonshme”.

00fb93c4ccef428f65a9cc8e4b1616d6_XL.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Konfirmon shtatzaninë, ja kush është çifti i showbizit që do të bëhet me fëmijë për herë të parë
Alesia Bami publikon foto seksi, por harron të depilohet në zonat intime »
Article Logic
Execution time: 0.014791965484619
array(1) { ["section"]=> string(85) "blendi-fevziu-e-thote-publikisht-bashkeshortja-nuk-ka-qene-dashuria-ime-e-pare-130684" }