Blendi Fevziu festë surprizë bashkëshortes Ines, FOTOT dhe personazhet që morën pjesë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:29 01-06-2016 Blendi Fevziu festë surprizë bashkëshortes Ines, FOTOT dhe personazhet që morën pjesë

Bashkëshortja e moderatorit Blendi Fevziu, Ines Fevziu ka festuar ditën e saj të lindjes.

Për këtë ditë të veçantë është kujdesur vetë partneri i saj duke i organizuar një festë surprizë. Siç shkruan “Who” festa ka qenë sa romantike aq edhe argëtuese dhe është zhvilluar në ambientet e “Padam”.

Fundim Gjipali është kujdesur për gatimin. Të ftuar kanë qenë edhe Aleksandër Frangaj me bashkëshorten e tij Alba Frangaj si dhe bashkëshortja e ministrit Blendi Klosi, Nora Klosi.

Inesi, Alba dhe Nora janë shumë mikesha me njëra tjetrën dhe protagonistja e mbrëmjes duket se ka shijuar gjithçka përgatitur për të.

feste.jpeg

feste1.jpeg

feste2.jpeg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbardhet arsyeja se pse Albano Bogdo la në mes spektaklin “2XL”
1 Qershori, moderatori i njohur nxjerr foton nga arkivat: Tirana e fëmijërisë sime »
Article Logic
Execution time: 0.032297134399414
array(1) { ["section"]=> string(90) "blendi-fevziu-feste-surprize-bashkeshortes-ines-fotot-dhe-personazhet-qe-moren-pjese-42092" }