Blendi Fevziu i bie daulles për Kombëtaren dhe ka një mesazh për çunat e Euro2016

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:23 23-06-2016 Blendi Fevziu i bie daulles për Kombëtaren dhe ka një mesazh për çunat e Euro2016 Blendi Fevziu ne nje nga stadiumet e Frances, duke bere tifo per kombetaren shqiptare

Blendi Fevziu, moderatori i emisionit Opinion, ka një mesazh për djemtë e kombëtares që sot duhet të kthehen pas mesditës në Shqipëri, pasi e mbyllen prezencën e tyre në Euro2016. 

Ai ka dashur ta ilustrojë mesazhin me një foto që i bie tupanit, dhe padyshim duke thirrur: Shqipëri, Shqipëri.

“E mbyllëm më mirë se sa e mendonim në nisje. Ishte një eksperiencë e mrekullueshme! Një histori që do ta kujtojmë gjatë. Nga koret entuziaste të tifozeve kuq e zi; imazhet e shqiptareve të bukura e deri tek loja fantastike e ekipit në fushë. Një ekip që na mesoi se shqiptarët mund të FITOJNE! Faleminderit për kënaqësinë që na dhatë. Të gjithë. Ekipi dhe tifozët” shkruan Fevziu.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031922101974487
array(1) { ["section"]=> string(87) "blendi-fevziu-i-bie-daulles-per-kombetaren-dhe-ka-nje-mesazh-per-cunat-e-euro2016-44331" }