Blendi Fevziu publikon foto nga pushimet, Bleona e para që i le këtë koment

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:58 30-11-2016 Blendi Fevziu publikon foto nga pushimet, Bleona e para që i le këtë koment

Blendi Fevziu publikon këtë foto para pak minutash duke tërhequr edhe vëmendjen e këngëtares Bleona Qereti.

Blendi dhe Bleona janë shumë miq të mirë me njëri tjetrin dhe këngëtarja ka nxituar t’i lerë koment e para duke i shkruar me mjaft dashamirësi “Ylli, bëfsh qejf atje. Zemër”, i shkruan Bleona.

Disa ditë më parë Blendi dhe familja e tij u nisën drejt Turqisë për disa ditë pushimi.

bbbbbbbbbbbbbbb.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Gocat e TOP-it” më të pandashme se kurrë, tregojnë syzet e preferuara
Këngëtarja e njohur shqiptare marton mbesën, dhëndrri i propozon ulur në gjunjë »
Article Logic
Execution time: 0.020714998245239
array(1) { ["section"]=> string(80) "blendi-fevziu-publikon-foto-nga-pushimet-bleona-e-para-qe-i-le-kete-koment-61121" }