Blendi Fevziu publikon një foto sa njëmijë fjalë, shikoni ç’bën me vajzën e tij që është rritur kaq shumë!!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:42 01-10-2016 Blendi Fevziu publikon një foto sa njëmijë fjalë, shikoni ç’bën me vajzën e tij që është rritur kaq shumë!!

Një nga ato foto që është vështirë të komentohet pasi imazhi është aq i fortë sa tregon më shumë se çdo fjalë tjetër.

 

Gazetari i njohur Blendi Fevziu me vajzën e tij duke shijuar këtë pasdreke të shtune. Një “baba dixhital” duke i mësuar të voglës së tij si të shtypë në tastjerë. Në fakt Blendi duket në momente pune, nisur nga dokumentat që mban mbi tryezë, por bija e tij s’e pengon aspak, përkundrazi e motivon për t’ia bërë të bukur fundjavën zhytur në punë.

Fevziu është bërë baba i dy vajzave, të rriturës Mishelë dhe vogëlushes në foto, Alis.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032871007919312
array(1) { ["section"]=> string(110) "blendi-fevziu-publikon-nje-foto-sa-njemije-fjale-shikoni-c-ben-me-vajzen-e-tij-qe-eshte-rritur-kaq-shume-54755" }