Blendi Fevziu uron ortodoksët për Pashkët katolike

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:03 05-04-2015 Blendi Fevziu uron ortodoksët për Pashkët katolike

Drejtuesi i emisionit “Opinion” Blenidi Fevziu, ka uruar sot në faqen e emisionit të gjithë besimtarët ortodoksë për festën e Pashkëve edhe pse sot janë Pashkët katolike.

E duket se askush më pas nuk e ka marrë mundimin ta editojë këtë lapsus edhe pse, deri tani, kanë kaluar dy orë, dhe sigurisht që komentuesve nuk kishte se si tju shpëtonte një gabim i tillë duke e kthyer në humor.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069179534912109
array(1) { ["section"]=> string(55) "blendi-fevziu-uron-ortodokset-per-pashket-katolike-7863" }