Blendi Fevziu vë maskën e Tom Cruise te ‘’Eyes Wide Shut’’, shiheni si duket moderatori (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:36 26-05-2016 Blendi Fevziu vë maskën e Tom Cruise te ‘’Eyes Wide Shut’’, shiheni si duket moderatori (FOTO)

Blendi Fevziu nuk ka mundur dot t’i rezistojë dot maskës së aktorit Tom Cruise, përdorurnë filmin ‘’Eyes Wide Shut’’ të Stanley Kubrick.

Ky është pikërisht momenti që tregon se si duket Fevziu.

Dje moderator pati të ftuar Edmond Angonin, një sipërmarrës shqipatr që punon maska dhe ka biznese në Venecia e bashkëpunon me shumë vende të botës. Ka qenë pikërisht Angoni që ia ka sjellë në studio maskën e Cruise.

 

blendifevziumaska.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014602899551392
array(1) { ["section"]=> string(93) "blendi-fevziu-ve-masken-e-tom-cruise-te-eyes-wide-shut-shiheni-si-duket-moderatori-foto-41518" }