Bleona bën bilancin përpara mediave: Babai më ka parë topless, jemi familje nudiste

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:12 18-09-2015

Bleona Qereti është rikthyer në Shqipëri dhe mënjeherë ka organizuar një konferencë për mediat shqiptare, ku i është përgjigjur të gjitha pyetjeve, në mënyrë të drejtpërdrejt, në lidhje me karrierën e saj në SHBA si dhe për jetën personale.

Së shpejti pritet publikimi në youtube i videoklipit më të ri të këngëtares shqiptare, Take You Over, që ka ngjallur jo pak interes edhe në SHBA.

Gjatë konferencës ka folur edhe për fotot e saj topless të publikuara nga mediat shqiptare pak ditë më parë, duke pranuar se nuk e ka problem të shfaqet topless përpara babait të saj, por ndryshe nga ato “vajza të turpshme” ajo nuk bën nga 2-3 aborte në vit.

A ka në plan Bleona të bëhet mama? Këngëtarja është shprehur nëse nuk gjen mashkullin që plotëson stadardet e saj, atëherë fëmija do të bëhet me “katalog”.

Për më shumë ndiqni intervistën e Bleonës…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030951976776123
array(1) { ["section"]=> string(87) "bleona-ben-bilancin-perpara-mediave-babai-me-ka-pare-topless-jemi-familje-nudiste-21117" }