Bleona e përlotur: Dua një fëmijë, e dua aq shumë...që sonte! (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:52 28-07-2016

“Nuk jam e lumtur. Është kthyer në sfidë. Nuk do mbarojë kurrë sfida se mbas kësaj sfide vjen një tjetër. Brenga ime më e madhe është të kem një fëmijë.

Tani, tani, tani, mundësisht që sonte në darkë, kaq shumë e dua por unë nuk mund të bëj fëmijë me dike që s’e dua, me dikë që s’më stimulon trurin”, është kjo deklarata bombastike dhe e drejtpërdrejtë e këngëtares Bleona Qereti e cila jashtë çdo suksesi ka edhe dëshirën e madhe të çdo gruaje, për t’u bërë nënë.

Ndiqni rrëfimin e Bleonës që përlotet kur flet për këtë pjesë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025793075561523
array(1) { ["section"]=> string(68) "bleona-e-perlotur-dua-nje-femije-e-dua-aq-shume-qe-sonte-video-47972" }