Bleona foto me Angela Martinin dhe të dashurin e saj multimiliarder

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:01 20-05-2016 Bleona foto me Angela Martinin dhe të dashurin e saj multimiliarder

Bleona bën qokën me një foto me Anxhela Martinin dhe të dashurin e saj rumun. Kështu shkruan Olti Curri ndërsa publikon edhe foton e mësipërme.

Këngëtarja shqiptare është takuar me çiftin në një festë ekskluzive në festivalin e Kanës bdhe kanë kaluar mirë në shoqërinë e njëri-tjetrit. Bleona dhe Angela janë shumë mike me njëra tjetrën dhe miqësisë së tyre tanimë i ëhstë bashkuar edhe i dashuri multimiliarder i modeles Dragos Savulesc. Dragos Savulescu, deri në 2012 ka qenë president i klubit të futbollit Dinamo, një prej skuadrave më të suksesshme në Europën Lindore.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015337944030762
array(1) { ["section"]=> string(73) "bleona-foto-me-angela-martinin-dhe-te-dashurin-e-saj-multimiliarder-40984" }