Bleona-gazetarëve për lidhjen e supozuar me deputetin e PD: Më ngatërroni me gratë tuaja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:50 20-03-2015 Bleona-gazetarëve për lidhjen e supozuar me deputetin e PD: Më ngatërroni me gratë tuaja Postimi i Bleonës në rrjetet sociale

Këngëtarja Bleona Qereti ndodhet në Los Angelos, nga ku i është përgjigjur të gjitha mediave e zërave në rrjetet sociale që flisnin për një lidhje të saj me një deputet të Partisë Demokratike që për më tepër, ishte edhe i martuar.

“Faleminderit për vëmendjen o “mendjendritur”... Dhe faleminderit që të paktën "zgjodhët" dikë nga PD-ja se do "mërzisnit" dhe Doktorin, pa jo për gjë! Si gjithmonë e meritoni notën 10 për këto 'perla' që imagjinoni. Më keni ngatërruar me gratë tuaja, që fatkeqësisht kanë nga këto lloj "historish". Ju përshëndes nga LA dhe ju them që ju dua shumë! Bleona , prona e askujt”, shkruan këngëtarja në rrjetet sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027605056762695
array(1) { ["section"]=> string(92) "bleona-gazetareve-per-lidhjen-e-supozuar-me-deputetin-e-pd-me-ngaterroni-me-grate-tuaja-6473" }