Bleona i kërkon publikisht këngëtarit shqiptar: Babe, më merr në telefon...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:41 10-01-2017 Bleona i kërkon publikisht këngëtarit shqiptar: Babe, më merr në telefon...

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti i ka kërkuar yllit tjetër shqiptar që po shkëlqen në botën e muzikës, talentit Albert Stanaj ta talefonojë në numrin në Instagram.

Bleona i ka lënë një koment publik Stanajt ku i shkruan “Baby, më telefono, numrin ta dërgoj në DM”.

Nuk e dimë nëse talenti e ka parë komentin e Bleonës dhe e ka telefonuar sikurse nuk dimë dhe arsyen se pse Bleona do të flasë me të me kaq urgjencë por ndonjë bashkëpunim mes tyre do të qe vërtet interesant. 

bl.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019308090209961
array(1) { ["section"]=> string(76) "bleona-i-kerkon-publikisht-kengetarit-shqiptar-babe-me-merr-ne-telefon-65087" }