Bleona kalon një moment të frikshëm në avion dhe vë maskën e oksigjenit. Por do ju çudisë si reagon (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:44 02-05-2016

Bleona Qereti kalon një moment të frikshëm në avion dhe vë maskën e oksigjenit.  Një situatë e paparashikueshme gjatë udhëtimit që me shumë mundësi ka të bëjë me ndonjë turbulencë.

 

Në avion njoftohet për të vënë maskën e oksigjenit dhe Bleona i bindet urdhërit, por është kaq e qetë, sa do ju  çudisë si reagon.

Krejtësisht e qetë, madje edhe e xhiron momentin. Megjithatë shkruan: ‘’Ky është momenti kur jeta merr një kuptim krejt tjetër’’.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02559494972229
array(1) { ["section"]=> string(110) "bleona-kalon-nje-moment-te-frikshem-ne-avion-dhe-ve-masken-e-oksigjenit-por-do-ju-cudise-si-reagon-video-39221" }