Bleona me biznesmenin e fuqishëm në Azerbajxhan (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:40 03-08-2015 Bleona me biznesmenin e fuqishëm në Azerbajxhan (FOTO) Bleona Qereti me biznesmenin Natiq Ibrahim

Natiq Ibrahim është emri i personit në foto që qëndron krah këngëtares Bleona Qereti.

Dhe ai nuk është një i panjohur në botën e biznesit. Natiq Ibrahim është një biznesmen i fuqishëm në Azerbajxhan, aty ku ka shkrepur edhe këtë foto me këngëtaren Bleona Qereti.

Këngëtarja është kaq energjike dhe njeh kaq shumë njerëz të rëndësishëm sa ne e kemi të pamundur të përcaktojmë raportin që ka me biznesmenin por një gjë është e sigurtë: Bleona di se ku shkon dhe me kë rri, për aq kohë sa do t’i tregojë botës kush është dhe sa vlen. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12830781936646
array(1) { ["section"]=> string(58) "bleona-me-biznesmenin-e-fuqishem-ne-azerbajxhan-foto-17595" }