Bleona pas performancës në Shqipëri: Më kishte marrë malli të këndoja në shqip

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:51 02-01-2016 Bleona pas performancës në Shqipëri: Më kishte marrë malli të këndoja në shqip

Bleona Qereti ka qenë e ftuar në një prej club-eve të njohura të Tiranës për të performuar hitet e saj për publikun në natën e ndërrimit të viteve.

Këngëtarja që po rrit famën e saj në muzikën ndërkombëtare ka kënduar disa nga këngët e saj në gjuhën shqipe si dhe hitin ‘Take You Over’.

“Më kishte marrë malli të këndoja shqip”, shkruan ajo në rrjetet sociale.

Veshja që këngëtarja kishte përzgjedhur ishte mjaft provokuese dhe në sinkron me performancën e saj. 

bleo1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.1071150302887
array(1) { ["section"]=> string(83) "bleona-pas-performances-ne-shqiperi-me-kishte-marre-malli-te-kendoja-ne-shqip-29026" }