Bleona Qereti gjen princin e saj të kaltër? S’do ta besoni se kush ia vesh këpucën duke i ngritur këmbën…(FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:12 14-03-2016 Bleona Qereti gjen princin e saj të kaltër? S’do ta besoni se kush ia vesh këpucën duke i ngritur këmbën…(FOTOT)

Bleona Qereti gjen princin e saj të kaltër? Mbase. Edhe pse këngëtarja ka shumë pretendentë e është super e lakmuar, ajo së fundmi ka menduar të realizojë testin e radhës dhe sigurisht që fabula ka të bëjë me Hirushen. Nëse do t’i bëjë këpuca që edhe pse mund të mos ta besoni, ia provon në këmbën e saj Kastro Zizo.

Kuptohet, që kjo mund të jetë një skenë e krijuar për të tërhequr edhe pak vëmendje, ose shaka mes miqsh, por gjithsesi Bleona në profilin e saj shkruan qartë:

‘’Princi do të jetë kushdo që më sjell këpucën e duhur…’’. Duke e etiketuar veten si ‘’Mbretëreshë’’, ajo e ka transformuar pak përrallën e njohur, ku në fakt është princi që kërkon vajzën me këmbën e duhur për këpucën.

“Po të isha zejtaro-këpucar të kisha rrëmby! Të rrëmbeva në fakt. Gjithsesi jemi para orës 12. Ti je ende e pasur...edhe pak minuta! Për pak ke nevojë për mua!...’’, i shkruan Kastro, që ka provuar t’i veshë këpucën ‘’Hirushes’’-Bleonë.

“Për ylla si ti dhe shokë të mirë ke gjithnjë nevojë’’, ia kthen Bleona.

bleonakastrook

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031545162200928
array(1) { ["section"]=> string(115) "bleona-qereti-gjen-princin-e-saj-te-kalter-s-do-ta-besoni-se-kush-ia-vesh-kepucen-duke-i-ngritur-kemben-fotot-35012" }