Bleona Qereti merr vendimin e papritur: Lamtumirë!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:46 13-01-2018 Bleona Qereti merr vendimin e papritur: Lamtumirë!

Bleona Qereti, është pa dyshim një nga artistet shqiptare më aktive në rrjetet sociale.

Është e pamundur që çdo ditë të postojë foto dhe video nga jeta e saj e përditshme, duke nisur që nga jeta artistike deri te ajo private.

Ditët e fundit Bleoan duket se ka marrë një vendim të rëndësishëm, ndërsa ndodhet me pushime në Tajlandë.

Në postimin e fundit, ajo ka habitur të gjithë, teksa njofton ndjekësit me një vendim të papritur.

“Detox për një javë- lamtumirë rrjete sociale”, është postimi i fundit që ka bërë Bleonanë Insta-Story.

Ndoshta pas një jave, bukuroshja do të kthehet me supriza të tjera më interesante…

 

280full.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çani jep lajmin e hidhur për këngëtarin: S’vjen dot se i ka vdekur një njeri i dashur, ose është duke vdekur
E egër dhe ‘përvëluese’, Klaudia Pepa ‘i çmend’ të gjithë me këtë kërcim sensual (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.016648054122925
array(1) { ["section"]=> string(55) "bleona-qereti-merr-vendimin-e-papritur-lamtumire-106400" }