Bleona Qereti në jurinë e "X Factor"

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:45 17-02-2015 Bleona Qereti në jurinë e

Ky lajm është bërë i ditur nga moderatorja Alketa Vejsiu e cila e ka cilësuar Bleona Qeretin një fenomen mediatik në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Bleona do shfaqet në netët "live" që pritet të fillojnë të hënën.

Ndoshta këngëtarja do të zëvendësojë kolegen e saj, Nora Istrefin e cila tashmë është në muajin e gjashtë të shtatzanisë. Publiku po pret me kërshëri këtë dalje si anëtare jurie të Bleonës dhe është gjithë sy e veshë për të parë se sa profesioniste do jetë dhe sa "show" do ofrojë kjo vajzë, së cilës vetëm guximi nuk i mungon.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.040644884109497
array(1) { ["section"]=> string(39) "bleona-qereti-ne-jurine-e-x-factor-3667" }