Bleona Qereti nuk ndalet, vjen shumë sensuale mes natyrës (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:31 11-02-2017 Bleona Qereti nuk ndalet, vjen shumë sensuale mes natyrës (FOTO)

Këngëtarja Bleona Qereti çdo ditë e më shumë po njihet ndërkombëtarisht.

Ajo nuk resht së surprizuari me risi të reja. Këtë herë Bleona ka pozuar në natyre dhe vjen shumë sensuale me veshjen e saj.

bleona.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030251026153564
array(1) { ["section"]=> string(67) "bleona-qereti-nuk-ndalet-vjen-shume-sensuale-mes-natyres-foto-68391" }