Bleona Qerreti nuk ndalet, tjetër mesazh në adresë të panjohur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:38 12-07-2017 Bleona Qerreti nuk ndalet, tjetër mesazh në adresë të panjohur

Bleona Qerreti ditët e fundit është shfaqur tepër filozofike, përcjell mesazhe me shprehje të caktuara të vendosura krahas fotove të saj provokuese.

Këngëtarja gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes, për shkak të sherreve publike, deklaratave nëpër emisione por më së shumti për shkak të veshjes provokuese.

Edhe këtë herë Bleona ka publikuar një foto, në të cilën është e veshur tejet sensuale teksa shkruan këtë shprehje.

“Vajza më e mirë që keni dashur ndonjëherë, dhe përbindëshi më i frikshëm që nuk keni ditur se keni nevojë... hmm ... #true””, shkruan Bleona krahas fotos.

Screenshot_8.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019289016723633
array(1) { ["section"]=> string(67) "bleona-qerreti-nuk-ndalet-tjeter-mesazh-ne-adrese-te-panjohur-85940" }