Bleona shkëlqen në Grammys, mediat ndërkombëtare e vlerësojnë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:32 09-02-2015 Bleona shkëlqen në Grammys, mediat ndërkombëtare e vlerësojnë

Bleona Qereti këtë herë na ka nderuar  me paraqitjen e saj në Grammy Music Award.

Bleona veshi një fustan të metaltë ngjyrë ari, i cili nxirrte këmbët jashtë, ndërsa prapa kishte një bisht të gjatë me pupla të zeza. Veshja e Bleonës u realizua nga Shpëtim Zeqo dhe u stilua nga Alex Shera, ndërsa ideja ishte e gjitha eksluzivitet i saj. 

Këngëtarja jonë, pozoi në krah të yjeve më në zë të muzikës botërore dhe dukej e mrekullueshme. 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037796974182129
array(1) { ["section"]=> string(66) "bleona-shkelqen-ne-grammy-s-mediat-nderkombetare-e-vleresojne-2766" }