Bleona shpërthen për “Madame”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:41 10-10-2015 Bleona shpërthen për “Madame”

Pavarësisht se ka disa ditë që është larguar nga Shqipëria, Bleona vazhdon të zërë vend në mediat shqiptare dhe kopertinat e revistave.

Këngëtarja shqiptare që po kërkon suksesin në SHBA, ka zënë kopertinën e revistës “Madame” në Shqipëri, ndërsa titulli me të cilin shoqërohet foto e saj është “Shpërthen Bleona”.

Këngëtarja duket vërtetë shpërthyese në këtë kopertinë, ku ajo është shfaqur me një fustan të ngushte dhe te hapur para, i cili i nxjerr në pah format e trupit të saj, sidomos gjoksin.

Foto është publikuar nga vetë Bleona në profilin e saj në instagram.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026517868041992
array(1) { ["section"]=> string(33) "bleona-shperthen-per-madame-22819" }