BLINDOHET Vlora, aksion blic, sekuestrohen armë dhe drogë

Publikuar tek: aktualitet, më 11:22 14-09-2018 BLINDOHET Vlora, aksion blic, sekuestrohen armë dhe drogë Foto ilustruese

Vlora është blinduar mëngjesin e sotëm nga forcat e shumta të Policisë dhe FNSH.

Mësohet se pas këtij aksioni blic është shoqëruar një person. Ende nuk ka detaje për këtë operacion, por sipas informacioneve paraprake, dyshohet se personi i shoqëruar posedonte armë dhe drogë. Aksioni ka ndodhur në lagjen Partizani.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Do ua hedhim në plehra' Rama merr vendimin DRASTIK: Hiqen celularët nga institucionet e shtetit
Kundërshtoi me armë RENEA-n? Del VIDEO e dhomës ku u plagos 78-vjeçar, nipi: Ishte i shtrirë në krevat… »
Article Logic
Execution time: 0.016835927963257
array(1) { ["section"]=> string(62) "blindohet-vlora-aksion-blic-sekuestrohen-arme-dhe-droge-134293" }