Bllokohet nga bora i sëmuri, familjarët bëjnë APEL për ndihmë: Është në gjendje të rëndë

Publikuar tek: aktualitet, më 13:16 11-01-2019 Bllokohet nga bora i sëmuri, familjarët bëjnë APEL për ndihmë: Është në gjendje të rëndë

Bllokohet nga bora një 50-vjeçar i sëmurë në Tërshenë të Kukësit.

Mësohet se Bilbil Rexhmati është në gjenje të rëndë shëndetësore ndërkohë që autoambulanca ka mbetur në mes të rrugës për shkak të gjendjes së vështirë të rrugës nga bora.

Familja Rexhmati bën apel për ndihmë pasi gjëndja e   të sëmurit është shumë e rëndë.

Mësohet se drejt fshatit Tërshenë janë nisur mjete të ushtrisë për ti ardhur në ndihmë të sëmurit.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « A kishte certifikatë sigurie Gent Cakaj? Çfarë është Certifikata e Sigurimit të Personelit (KRITERET DHE AFATET)
'Na flet për edukatë i gjati kryeministër', studentët i përgjigjen Ramës me isopolifoni (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.032763004302979
array(1) { ["section"]=> string(93) "bllokohet-nga-bora-i-semuri-familjaret-bejne-apel-per-ndihme-eshte-ne-gjendje-te-rende-148369" }