‘Blloku’ si në gjendje lufte, xhama të thyer dhe plehra gjithandej

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:17 30-10-2016 ‘Blloku’ si në gjendje lufte, xhama të thyer dhe plehra gjithandej

Një nga zonat më të frekuentuara të Tiranës, sidomos gjatë fundjavës, duket si mos më keq.

Kjo është pamja e zonës së “Bllokut”: Plehra të hedhura gjithandej dhe xhama të thyer e të shkatërruar.

Të rinjtë mesa duket, e kanë kaluar natën e mbrëmshme nëpër “Bllok” mes argëtimit dhe harbimit ndërsa punonjësit e pastrimit do kenë shumë punë për të bërë sot, për t’i dhënë kështu 'Bllokut' pamjen dinjitoze të një zone të preferuar nga kryeqytetasit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021993160247803
array(1) { ["section"]=> string(69) "blloku-si-ne-gjendje-lufte-xhama-te-thyer-dhe-plehra-gjithandej-57818" }