Blushi dhe Hafizi, kërkesë Asamblesë Kombëtare, duam kopje të rezultateve të referendumit

Publikuar tek: politike, më 07:47 23-04-2016 Blushi dhe Hafizi, kërkesë Asamblesë Kombëtare, duam kopje të rezultateve të referendumit

Deputetët socialistë Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi i janë drejtuar Asamblesë Kombëtare me një kërkesë.

Ata kërkojnë t’iu bëhet e mundur kopja e rezultateve të referendumit, kopje të listave të pjesmarrësve në votim, kopje të procesverbaleve të çdo komisioni votimi dhe një kopje e listës së zgjedhësve të referendumit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Batutat që nuk u dëgjuan me mikrofon në Kuvend, mes tyre ‘’Mos më çaj tr*pin’’ (I PLOTË DEBATI QË PËRJASHTOI BERISHËN)
Detaji i pazbuluar/ Përjashtimi i Berishës nga Kuvendi? Ish-bashkëpunëtori s’e ‘’tradhëtoi’’ »
Article Logic
Execution time: 0.055290937423706
array(1) { ["section"]=> string(93) "blushi-dhe-hafizi-kerkese-asamblese-kombetare-duam-kopje-te-rezultateve-te-referendumit-38440" }